Tüm Duyurular

 • Dilek Ecza Deposu GLN Numarası

  Bütün şubelerimizin GLN numarası 8680377000012 olarak değişmiştir. Bundan sonra tüm şubelerimizde aynı GLN numarası kullanılacaktır.

  Fatura aktarımı yaparken programlarınızda Depo GLN numarasını 8680377000012 olarak değiştiriniz.

 • Dilek Ecza Deposu “Özel Satış Günleri”

  Dilek Ecza Deposu “Özel Satış Günleri” 07- 10 Mart 2019 tarihleri arasında NG Afyon Wellnes & Convention Center’da düzenlenecektir. Tedarikçiler ile eczacıları bir araya getirecek bu etkinlikte ilaç dışındaki sağlık ürünleri özel şartlarla satışa sunulacaktır. 

  Dilek Ecza Deposu olarak değerli eczacılarımıza sunduğumuz hizmeti çeşitlendirmek amacıyla sonraki yıllarda da devam edeceğimiz satış etkinliğimizin sektör için yararlı olmasını dileriz.

  Dilek Ecza Deposu

 • Dilek Ecza Deposu Sizi Dinliyor !

  Eczacılarımızın hizmetlerimizden duyduğu memnuniyeti arttırmak adına bir uygulamayı daha hizmete sokuyoruz: Canlı Destek. Dilek Ecza ile çalışan eczacılarımız canlı destek kanalıyla müşteri hizmetleri operatörlerimize sıkıntılarını, taleplerini veya Dilek Ecza Deposu merkezinin bilmesini istedikleri her şeyi yazılı ortamda iletebileceklerdir.

  Canlı desteğe bağlanmak isteyen eczacılarımız e-eczane portalımızdan girip alttaki canlı destek linkini tıklayarak operatörlerimize bağlanabileceklerdir. Operatörlerimiz sorunları anında ilgililere aktaracak ve eczacılarımızın şikayetleriyle ilgili en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Sektör paydaşlarını dinleyen tek Dağıtım Kanalı olarak şimdiden tüm eczacılarımıza hizmet kalitemizi arttırmak için ayıracakları vakte teşekkür ederiz.