Tüm Haberler

 • 6.Özel Satış Günleri talihlisi Ecz. Mustafa Karaca oldu

  Dilek Ecza Deposunun 5-8 Mart 2020 tarihleri arasında yapmış olduğu 6.Özel Satış Günleri Gala Gecesinde gerçekleştirmiş olduğu çekiliş sonucunda bir adet Fiat Egea hediye etti. Kazanan talihli, Eczacı Mustafa KARACA oldu. Kendisini tekrar tebrik eder, iyi günlerde kullanmasını dileriz.

  Galeri için tıklayın 

  devamını oku..
 • Dilek Ecza Deposu Hukuk Departmanı Av. Hilal YAVUZ'dan KVKK Tanıtım Videosu

  Dilek Ecza Deposu KVKK Sözleşmesi hakkında tanıtım videosu yayınlanmıştır.

  Video için tıklayın

  devamını oku..
 • Dilek Ecza Deposu Elektronik Sipariş Sistemi Tanıtım Videoları

  Dilek Ecza Deposu Elektronik Sipariş Sisteminin kullanımı hakkında tanıtım videoları yayınlanmıştır.

  Videolar için tıklayın

  devamını oku..
 • Dilek Ecza Deposundan Türk Kızılayına İlaç Yardımı

  Dilek Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zeki Taşçı Bey Türk Kızılay'ı aracılığı ile Suriye'ye insani ilaç yardımında bulunmuştur.

  Galeri için tıklayın

  devamını oku..
 • 5.Özel Satış Günleri talihlisi Ecz. Ayşe Balmumcu oldu

  Dilek Ecza Deposunun 7-10 Mart 2019 tarihleri arasında yapmış olduğu 5.Özel Satış Günleri Gala Gecesinde gerçekleştirmiş olduğu çekiliş sonucunda bir adet Alfa Romeo Giulietta hediye etti. Kazanan talihli, Eczacı Ayşe Balmumcu oldu. Kendisini tekrar tebrik eder, iyi günlerde kullanmasını dileriz.

  Galeri için tıklayın

  devamını oku..
 • Dilek Ecza Deposu mobil uygulamaları çıktı

  Dilek Ecza Deposu Android ve IOS için mobil uygulamaları hizmete sundu.

  07- 10 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak olan  “Özel Satış Günleri” etkinliğinde verilen siparişler portal.dilekecza.com adresinden ve mobil uygulamalarımız üzerinden onaylanacaktır. Fuar sırasında siparişlerin onaylanmasında sorun yaşamamak için uygulamaları yüklemeniz, var ise güncelleme yapmanız gerekmektedir.  devamını oku..
 • Dilek Ecza Deposu 5. Özel Satış Günleri

  Dilek Ecza Deposu “Özel Satış Günleri” 07- 10 Mart 2019 tarihleri arasında NG Afyon Wellnes & Convention Center’da düzenlenecektir. Tedarikçiler ile eczacıları bir araya getirecek bu etkinlikte ilaç dışındaki sağlık ürünleri özel şartlarla satışa sunulacaktır. 

  Dilek Ecza Deposu olarak değerli eczacılarımıza sunduğumuz hizmeti çeşitlendirmek amacıyla sonraki yıllarda da devam edeceğimiz satış etkinliğimizin sektör için yararlı olmasını dileriz.

  Dilek Ecza Deposu;

  devamını oku..
 • Büyük ödül sahibinin oldu !

  Dilek Ecza Deposu 25. yıl özel çekilişinde bir adet 2016 Model Audi A3 Sportage hediye etti. Kazanan talihli, Eczacı Rahman BADIL bu gün itibari ile aracına kavuştu.

  Galeri için tıklayın

  devamını oku..
 • Dilek Ecza Deposu “2. Özel Satış Günleri” Kazandırdı !

  Kuruluşumuzun 25. yılında düzenlediğimiz 2. Özel Satış Günümüz, 10-13 Mart tarihleri arasında NG Güral Afyon Wellness & Convention da düzenlendi.

  Resim galerisi için tıklayınız.

  Sayın Valilerim,
  Sayın Kaymakamlarım,
  Sayın Türk Eczacıları Birliği Başkanı ve Merkez Heyeti Üyeleri,
  Sayın Eczacı Odası Başkanlarım,
  Değerli Meslektaşlarım,
  Sevgili Misafirlerimiz,
  Dilek Ecza Deposunun 25. Kuruluş Yıl Dönümünde hepinizi saygıyla selamlıyorum.
  Gala gecemize hoş geldiniz, şeref verdiniz.
  ”Dileğiniz dileğimizdir” sloganıyla 15 Eylül 1991’de Antalya’da attığımız ilk adımımızın üzerinden tam 25 yıl geçti. İlk günden beri ödün vermediğimiz ilkelerimiz ve vizyonumuza olan bağlılığımız, sonraki yıllarda açılan 17 şubemiz ve çeyrek asırda oluşan sektör deneyimimizle düzenli ve istikrarlı bir şekilde büyüyüp geliştik. Bu süre içinde Dilek Ecza Deposu sektörde “İLKLERİN ÖNCÜSÜ” olma özelliğini de hiçbir zaman kaybetmedi. 90’lı yıllarda motokurye ile acil ilaç teslimini sektöre ilk getiren ecza deposu olmanın ötesinde, aykırı düşüncelere rağmen bu hizmetin devamlılığı noktasındaki kararlılığıyla “GÜVENİLİRLİK” ilkemizi değişen koşullar ve düşen kar marjlarına rağmen devam ettirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu ilkenin tezahürü olarak siz değerli eczacıların tüm beklentilerini yerine getirmeyi amaç edindik ve sizlere en kaliteli şekilde hizmet sunduk. Bunu yaparken az önce de vurguladığım gibi ilkelerimizden taviz vermedik ve önümüze çıkan olanakları “etik değerler” süzgecinden geçirmeden “fırsata çevirmek” yolunu hiç kullanmadık. Sektörde “çözüm ortağınız” olma sorumluluğumuz çerçevesinde, gerektiğinde hiçbir fedakarlığı yapmaktan da kaçınmadık. Değerli Misafirler,
  Çeyrek asırda değişen ve gelişen ekonomik koşullara, ilkelerinden ödün vermeden uyum göstererek, sağlam temelleri üzerinde devam eden Dilek Ecza Deposu ailesinin her bireyini temsilen, iş ortaklarımızla birlikte büyümeyi başararak Türkiye’de geleceğe kalan güçlü bir kurum oluşturmanın haklı gururunu sizlerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk ve sevinç duymaktayım.
  Güçlü sermaye yapımız, ilkelerimiz ve etik değerlerimiz uzmanlaşmış kadromuz, yenilenen modern şubelerimiz, kullandığımız üstün teknoloji ve “eczacı kimliğimiz” ile “çözüm” ortağınız olmaya devam etmek ve gelecek nesillere de ulaşmak istiyoruz. Bizler, içinde yer aldığımız sektörde sizleri ailemizin bireyleri olarak kabul edip, bu zorlu yolda sizlerin yol arkadaşı olmak üzere yola çıktık ve öyle de devam ediyoruz. Bu özel günümüzde yanımızda olup, coşkumuzu paylaşan konuklarımız, meslektaşlarımız, çalışanlarımız ve özellikle yoğun gündemi, çok ağır sorumluluklarına rağmen bizimle olan Kilis Valimiz Sayın Süleyman TAPSIZ’a çok teşekkür ediyorum. Sayın valimizin üstlendiği sorumluluk, hepimizin tahmin edebileceği gibi çok büyük. Değerli eşi doktor kimliği ile de bu büyük sorumluluğa ortak olmakta. Bu günlerde Nobel Barış Ödülü’ne adaylık konusu ile de gündemi yoğun olan Kilis’e bu ödülün verilmesi, “bir hakkın teslim edilmesi” olacaktır diye düşünüyorum. Dileriz buda gerçekleşir. Sözlerime son vermeden önce, bu özel günümüzün gerçekleşmesi için katkıda bulunan tüm ekip arkadaşlarıma ve yanımızda olup bizlerle bu sevinci paylaşan siz değerli misafirlerimize çok teşekkür ediyor, sizleri gönülden selamlıyorum.. Dilek Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkanı
  Mehmet Zeki TAŞCI

  devamını oku..
 • Dilek Ecza Deposu web sitesi yenilendi.

  Dilek Ecza Deposu web sitesi yeni görsel tasarımı ile yayına girmiştir.

  devamını oku..
 • e-Eczane yenilendi.

  Dilek Ecza Deposu e-Eczane uygulaması yenilendi. 

  devamını oku..
 • Dilek Ecza Deposu “1. Özel Satış Günleri”

  Dilek Ecza Deposu “1. Özel Satış Günleri” 19 - 22 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya-Kundu’daki Delphin Imperial Otel’de düzenlenecektir. Tedarikçiler ile eczacıları bir araya getirecek bu etkinlikte ilaç dışındaki sağlık ürünleri özel şartlarla satışa sunulacaktır. 

  Dilek Ecza Deposu olarak değerli eczacılarımıza sunduğumuz hizmeti çeşitlendirmek amacıyla ilkini düzenlediğimiz ve sonraki yıllarda da devam edeceğimiz satış etkinliğimizin sektör için yararlı olmasını dileriz.

  Dilek Ecza Deposu

  devamını oku..